FELAHİYE SU ARITMA CİHAZINA YÖNELİYOR

Felahiye su arıtma 05324600993

Kayseri Su Arıtma Cihazlarının en çok talep gördüğü illerin başında gelmektedir. Bu yazımızda müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olmaktayız. Son günlerde havalarında ısınması ile su arıtma cihazlarının satışında bir artış meydana geldiğini gözlemledik fakat satışların artışındaki en büyük etken su arıtma cihazı kullanan müşterilerin memnuniyet ve tavsiyeleri ile artmasıdır.

Kayseri de su arıtma cihazımızı alıp kullanan müşterilerimizden sadettin bey almış olduğu cihazdan o kadar çok memnun ki bugün de bizi memleketi olan Kayseri’nin Felahiye ilçesine yakın akrabası olan Hasan beye su arıtma cihazı montajına gönderdi. Son zamanlarda Felahiye ilçesi genelinde ve ilçeye bağlı köylerde su arıtma cihazı kullanımında ciddi artışlar oldu. Kayseri Yağmur Su Arıtma Sistemleri olarak bu bölgede Felahiye de ciddi oranlarda su arıtma cihazı satışı gerçekleştirdik. Yapılan bu satışların hepsi de kullanan tüketicinin tavsiyeleri ile gerçekleşti. Kayseri de en iyi su arıtma cihazlarının satışını gerçekleştiren firmamız Felahiye de yüzlerce aileyi de ürün sahibi yapmıştır taksit ve ödeme koşullarında müşteriler için her zaman esnek imkanlar sunmuştur.

Felahiye  de su arıtma satışı ile birlikte su arıtma servis hizmeti, filtre değişimi bakım ve tamir hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.